تبلیغات
مطالب اینترنتی - روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای
 
مطالب اینترنتیمفیدستان:

روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای

نحوه فوتبالیست شدن در ۶ ماه

بازیکن فوتبال شدن یکی از سخت ترین کارهای ممکن هست که با سختی می‌توان به برترین بازیکنان تبدیل شد .

تمرینات فوتبال اکثر نسبت به سن و شرایط بدنی و قرار داشتن در یکی از پله های هرم تمرین میباشد.

ولی ابتدا ما همۀ را مبتدی فرض کرده و دنباله رو یک هرم تمرین مفید ، ولی اگر خودتون رو در شرایط خاص و میدونید که در پله هایی از هرم تمرین بالاتری قرار دارید ، ایمیل بدید یا کامنت بزارید ، جوابتون رو حتما میدم و براتون یه برنامه تمرینی یا حتی حضوری ببینمتون و براتون یه نمره بدم و تو هرم تمرینی مناسب خودتون قرارتون بدم .

روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای

ابتدا باید اسم این هرم تمرینی رو بگم : ” چگونه در شش ماه یک فوتبالیست حرفه ای شویم ”

بله امکان داره و حتمی هست ، طبق قوانین بدنی و آناتومی ساختار بدن ، این امر شدنیه اما برا کسانی که در رده سنی بین ۱۸ تا ۳۴ هستن ، بازم میگم آره ۳۴ دور از ذهن خیلی از فوتبالدوست هاست که فردی بتونه بعد از سن ۳۰ سالگی وارد فوتبال بشه .

اما این سایت متعلق به باشگاه یا موسسه ای نیست که بخوان برا سرمایه گذاری استعدادهایی که درگیر زندگی بودن و نمیتونن چندان بازی کنن رو حذف کنه ، این وبلاگ برا فوتبالدوست هاست که ایمان دارن و میدونن که میتونن .

در کل روحیه جنگندگی و نیاز به بالاتر رفتن و ترقی ، در بحران ۳۰ سالگی به بحبوحه میرسه و معمولا در این سن افراد به یک شرایط تعادل در زندگی میرسن ، پس از همین امروز پیگیر برنامه تمرینی خودتون باشید .

به جوونترها باید بگم که دور زدن و یا زودتر رسیدن به هدف در فوتبال در ده هزار نفر فقط برا یک نفر اتفاق میفته و نگید که شرایط نیست ، وقت نیست ، پول نیست ، همۀ این ها رو بزارید کنار و تمرین کنید ، با هر شرایطی که دارید و بدونید که میتونید .

روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای

میگید نه مشاوره بگیرید ، کامنت بزارید ، ایمیل بدید ، اس ام اس بدید ، مشاوره بگیرید و بعد می‌بینید که میتونید ، شدنیه ، نزارید که شما رو باشگاهها فیلتر کنن شما میدونید که چی کم دارید شما فقط “هرم تمرین ” رو کم دارید بله بله .

هرم تمرین همونطور که از اسمش پیداست ، برا هر نفر میتونه متفاوت باشه و برا بالارفتن ساخته شده و بهرهگیری میشه و هرم دارای پله کان هست که شما حالا باید در این پله ها قرار بگیرید و با یک نگاه به پایین و خیره شدن به بالا به طرف بالا حرکت کنید بله بله .

باید بگم که این پله ها رو سخت نگیرید هر روز یک پله هست که شما با تمرین در اون روز یا حتی استراحت در اون روز ، یک پله ترقی می کنید چون در هرم قرار دارید . استراحت برنامه ریزی شده خودش یک پیشرفت هستش .

مژده ، باید بگم وقتی که شما به این قسمت در این مقاله می رسید یعنی فوتبالدوست هستید و برای خودتون هدفی دارید و تو ذهنتون به هدفتون بارها و بارها رسیدید بله شما با رسیدن به این قسمت نخستین پله از این ” هرم تمرین ” رو برداشتید تبریک میگم فاصله شما با آخرین پله یک پله کمتر شد شما به هدفتون نزدیکتر شدید .

روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای

در کل تمرینات فوتبال به این نوزده مورد ختم میشه :

۱ – تمرینات ذهنی

۲ – تمرینات استقامتی

۳ – تمرینات سرعتی

۴ – تمرینات کششی

۵ – تمرینات جهشی

۶ – تمرینات تکنیکی

۷ – تمرینات درک توپ

۸ – تمرینات ترکیبی تکنیکی و سرعتی

۹ – تمرینات اصول طراحی

۱۰ – تمرینات موقعیتی

۱۱ – تمرینات ترکیبی موقعیتی و سرعتی

۱۲ – تمرینات موقعیتی ترکیب شده در هم

۱۳ – تمرینات موقعیتی تبدیل شده اجباری

۱۴ – تمرینات نحوه برخورد در بازی های پربرخورد

۱۵ – تمرینات شوت

۱۶ – تمرینات استوپ

۱۷ – تمرینات سانت

۱۸ – تمرینات ترکیبی استوپ و سانت

۱۹ – تمرینات ترکیبی استوپ و شوت

حالا باید از نخستین انتخاب شروع کنم به توضیح دادن که انتظار دارم با دقت مضاعف نخستین قسمت رو دنبال نمایید

۱ – تمرینات ذهنی

هیچ کس نمیتونه بگه که ذهن در فوتبال اثر نداره اگر بگه حتما این آقا مربی ماهی هاست ، نه آدمها ، بگذریمو

روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای

تمرینات ذهنی شامل تمرینات :

۱-۱ — تمرینات دیداری

۲-۱ — تمرینات ادراکی

۳-۱ — تمرینات پردازشی

۴-۱ — تمرینات خودباوری

۵-۱ — تمرینات فرسایشی

میشه گفت عدم توفیق در فوتبال ۹۹ درصد از فوتبالدوستان اینه که این تمرین رو نادیده گرفتند ، بله متاسفانه کمتر مربی وجود داره که این حقیقتو بدونه که ذهن بازیکنه که بازی میکنه نه پای اون ، شاید هم همۀ میدونن و شاید هم به این حقیقت ایمان دارن اما نمیدونن چطور باید این تمرینات رو انجام بدن .

تازه برخی از مربی ها بازیکنی که در پله های بالای ” هرم تمرین ” قرار داره و مفید و تکنیکی نسبت به پستش بازی میکنه رو با تمرینات بدنی مضاعف و دقت نکردن به ذهن بازیکن و اهمیت ندادن و یا کمتر اهمیت دادن به ذهن بازیکن ، اونارو خراب میکنن ، بله این اتفاق در استان بوشهر داره میفته ، چه بازیکنهایی داریم .

اما به علت نبود وقت و نداشتن باور از طرف بازیکن ، که تمرین ذهنی بالاترین درجه از تمرینات فوتبال هست ، بیشترشون فوتبال رو کنار میزارن و تعجب میکنن و میگن ” ما از این بازیکنهای فلان تیم بهتر بازی می‌کنیم اما اونا پارتی دارن ” ، نه نه حداقل بیشترشون نه ، اونها به تمرینات ذهنی اهمیت بیشتری دادن و بالاتر قرار گرفتن .

منبع :aalisharfootball.blogfa.comلینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

پایگاه علمی سرگرمی و تفریحی آموزش درآمد …کاشت درختان و بوته ها راه بسیار مناسبی برای کسب درآمد است همه افراد و نهادهای فان وسرگرمیمتن آهنگ جدید زانیار و سیروان خسروی بنام بدون تو اگه به تو نمیگفتم حرفمامو اگه خصوصیات یك مرد خوب برای ازدواج چیست؟ شهر سوالسلام مطلب خوبی بود ولی ای کاش برای من هم خواستگار خوب میومد ای کاش در این مورد هم آسیب دانلود رایگان فیلم و سریال با لینک مستقیمدانلود فیلم ایرانی جدید بازنشسته با لینک مستقیم دانلود فیلم ایرانی جدید و بسیار دانلود رایگان نرم افزاردانلود بازی پروژه زامبی ها برای کامپیوتر دانلود نرم افزار مدیریت هود آشپزخانه روش های تمیز کردن هود آشپزخانه آکاروش های تمیز کردن هود آشپزخانه بنا به گزارش آکاایران چربی هایی که بر روی بدنه هود مشایی کیست؟ با سلامبنده از ارادتمندان خاص جناب مهندس مشایی می باشم و پذیرفته شدن ایشان در رشته خواندنی هایی در مورد خوانندگان ایران آرشیو گیتی در اواخر عمرش دچار افسردگی شده بود برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود آنچه درباره سید مجتبی خامنه ای باید بدانیم …رهبر انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای هم اکنون دارای فرزند هستند نام دخترانشان بشری و برق قدرت کنترل الکترونیک مخابرات تاسیسات …کاربرد کنترل فاز تشخیص قطع یک یا دو فاز تشخیص جابجایی فازها قطع مدار در صورت روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای روش روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای چگونه در شش ماه یک فوتبالیست حرفه ای شویم روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای مفیدستان روشهاییناببرای روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه جدید و میوه‌ای مورد از رازهای موفقیت در زندگی رازهای روش برای موفق شدن در کودک روش هایی ناب برای فوتبالیست برای فوتبالیست شدن حرفه روش کلیدی برای اینکه قلب خود را مانند روز اول سالم نگه روشکلیدیبرایاینکه روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای امیر تتلو در راه فوتبالیست شدنعکس امیر تتلو در راه فوتبالیست شدن اش از تصمیم خود برای ورود حرفه‌ای به این هایی جدید اقدام این خانم کره ای برای زیبا شدن عکس اقدام این خانم کره ای برای زیبا شدن اس ام اس ناب عاشقانه عکس هایی از زیباترین و خوشگل توصیه های مطرح ترین مانکن ایرانی برای مدل شدن سطح شهر بصورت حرفه ای و متنوع هایی که این عرصه در جسمی برای مانکن شدن نقاشی و کاریکاتور روش هایی خنده دار برای حالگیری عکس های پرتره بسیار ناب یک نقاشی های حرفه ای و دیدنی زیباترین نامه به خدا حتی برای چند پیدا شدن سگی عجیب با صورتی شبیه به این سگ باهوش یک فوتبالیست حرفه ای است دانلود رایگان نرم افزار همچنین قیمت هایی روش خرید برای خرید پس از فال گیری و حرفه ای کاربردی می

مطلب روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :روش هایی ناب برای فوتبالیست شدن حرفه ای
http://mofidestan.ir/%d8%b1%d9%88%d8%b4-%d9%87%d8%a7%db%8c%db%8c-%d9%86%d8%a7%d8%a8-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d9%81%d9%88%d8%aa%d8%a8%d8%a7%d9%84%db%8c%d8%b3%d8%aa-%d8%b4%d8%af%d9%86-%d8%ad%d8%b1%d9%81%d9%87-%d8%a7%db%8c/نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :